Licówki Tarnów2018-08-29T22:22:45+02:00

Jesteś niezadowolony z obecnego kształtu lub koloru Twoich zębów? Chciałbyś zwiększyć swoją pewność siebie w życiu codziennym i zachwycać wszystkich pięknym uśmiechem? Umów się na konsultację i dowiedz się czy licówki to rozwiązanie najlepsze dla Ciebie !

licówki tarnów, licówki w tarnowie

Licówki to bardzo precyzyjne uzupełnienia protetyczne cementowane na przednie powierzchnie zębów. W przeciwieństwie do tradycyjnych koron, które cementuje się na wcześniej oszlifowane dookoła zęby o około 1,5 mm, zęby pod licówki szlifuje się w zakresie 0,3 – 0,7 mm na powierzchni przedniej i 1,5 mm na powierzchni żującej. Licówki pozwalają na wyeliminowanie niedoskonałości zębów jak kształt, kolor, położenie, proporcje, wielkość, odstępy, punkty styczne itd.

licówki tarnów, licówki w tarnowie

W przeciwieństwie do wybielania zębów, licówki nie ulegają przebarwieniom i nie tracą połysku. Wymagają natomiast ogromnej precyzji i doświadczenia w ich wykonywaniu. Istnieją także przeciwwskazania do wykonywania licówek. Umów się na konsultację aby dowiedzieć się czy licówki są u Ciebie wskazane a nawet wykonaj symulację zmiany swojego wyglądu…

licówki tarnów, licówki w tarnowie

dowiedz się więcej:

digital smile design – komputerowe planowanie uśmiechu