Stomatologia Łabno

606-906-733 rejestracja czynna pn 11.30 - 20:00 ; wt - pt w godzinach: 8:00 - 16:00 ul. Władysława Reymonta 4 ; 38-300 Gorlice stomatologialabno@gmail.com


Dentysta Gorlice Aktualności Publikacje Dokumenty Terminarz Zespół Praca Opinie Kontakt
Bonding Leczenie Kanałowe Wybielanie Zębów

Bonding jest to nieinwazyjna metoda odbudowy zębów, która pozwala na korektę niedoskonałości zębów: powierzchni, długości oraz kształtu, bez ich szlifowania. Zabieg bondingu polega na nałożeniu bezpośrednio na odpowiednio przygotowaną powierzchnię zębów cienkiej warstwy specjalnego rodzaju kompozytu. Następnie lekarz formuje prawidłowy kształt i przywraca odpowiednią morfologię zęba, korygując niedoskonałości, a następnie utwardza go, tak aby materiał nabrał odpowiednich parametrów mechanicznych. Odcień jest dobierany indywidualnie, tak, aby uzyskać oczekiwany efekt. Kiedy można bonding? Jest wiele czynników, które o tym decydują. Najważniejszą kwestią jest ogólna kondycja zębów i jamy ustnej, dlatego w czasie konsultacji przeprowadzamy badanie, w czasie którego wykonujemy zdjęcia oraz model aby dowiedzieć się czy możemy lub w jakim zakresie ten zabieg wykonać. Pacjenci często decydują się na bonding, także zanim zainwestują w inne rozwiązania – dzięki temu mogą szybko i wyraźnie poprawić swój uśmiech. Jeto to prosta i stosunkowo niedroga metoda, która świetnie sprawdzi się też w przypadku osób, które nie mają czasu na wiele wizyt na fotelu u stomatologa.
Bonding polecamy naszym Pacjentom, gdy należy: zmniejszyć lub zamknąć przerwy pomiędzy zębami, zamaskować pęknięcia i zlikwidować mocne przebarwienia na zębach, wyrównać i/lub rozjaśnić odcień zębów, naprawić drobne uszkodzenia mechaniczne jak ukruszenia, starcie zębów, poszerzyć / powiększyć zęby w przypadku ich budowy mikrodontycznej, w przypadku obecności licznych wypełnień na zębach przednich, po leczeniu ortodontycznym w przypadku gdy pacjent nie jest zadowolony z wyglądu własnych zębów.
stomatologia łabno

Polecam ! ~ Kamilstomatologia łabno

dr n. med. lek. dent. Paweł Łabno w dniu 17.11.23 ukończył w Żninie szkolenie DIO Navi Full Digital Workflow dotyczące cyfrowej nawigacji w implantologii.


stomatologia łabno

Zakupiliśmy Anycheck firmy NeoBiotech czyli urządzenie służące do wiarygodnego pomiaru stabilności implantu bezpośrednio po jego wprowadzeniu (stabilizacja pierwotna) jak i w późniejszym czasie (stabilizacja wtórna) pozwalając ocenić najlepszy moment na obciążenie implantu koroną.


stomatologia łabno

The Internation Congress of Oral Implantologists
słowa klucze:
aleksandra łabno artykulator bonding chirurg chirurgia cyrkon dentysta dentysta gorlice digital smile design doktorat dsd ebd endodoncja extaro gorlice implanty komputerowe planowanie uśmiechu korony korony pełnoceramiczne leczenie kanałowe leczenie pod mikroskopem leczenie próchnicy licówki mikroskop mosty opinie paweł paweł łabno phrozen praca profilaktyka protetyka proteza protezy próchnica publikacje resekcja specjalizacja stomatolog stomatologia stomatologia mikroskopowa stomatologia łabno stomatologiałabno telemedycyna verti prep wybielanie zeiss zhermack łabno łuk twarzowy
stomatologia łabno