Stomatologia Łabno

606-906-733 rejestracja czynna pn 11.30 - 20:00 ; wt - pt w godzinach: 8:00 - 16:00 ul. Władysława Reymonta 4 ; 38-300 Gorlice stomatologialabno@gmail.com


Miałeś kiedyś wybielane zęby i nie byłaś do końca zadowolna z efektu? Próbowałeś metody w gabinecie lub z wykorzystaniem nakładek? Każda z nich posiada wady i zalety, dlatego warto zwrócić uwagę na wybielanie zębów metodą hybrydową łączącą zalety obu powyższych metod.

Metoda Gabinetowa

Polega na nałożeniu żelu wybielającego na zęby podczas godzinnej wizyty w gabinecie. Stosowane są wyższe stężenia preparatu wybielającego, przez co uzyskiwany efekt jest szybszy ale wiąże się z większą nadwrażliwością pozabiegową.

Metoda Nakładkowa

Polega na pobraniu wycisków i wykonaniu przezroczystych nakładek, do których pacjent w kolejnych dniach wprowadza samodzielnie żel wybielający. Stosowane są niższe stężenia preparatu wybielającego, przez co uzyskiwany efekt jest wolniejszy ale wiąże się z mniejszą nadwrażliwością pozabiegową.

Metoda Hybrydowa

Polega na nałożeniu żelu wybielającego o wyższym stężeniu na zęby podczas godzinnej wizyty w gabinecie oraz pobraniu wycisków i wykonaniu przezroczystych nakładek, do których pacjent w kolejnych dniach wprowadza samodzielnie żel wybielający. Stosowane są najpierw wyższe a następnie niższe stężenia preparatu wybielającego, przez co uzyskiwany efekt jest najlepszy i najdłuższy w czasie. Ponadto pacjent ma możliwość późniejszego wybielania zębów we własnym zakresie.

stomatologia łabno

Pierwszy raz byłam na wizycie i jestem mega zadowolona. Informacje uzyskane z konsultacji pomogły mi dowiedzieć się co mnie czeka. Wszystko wytłumaczone profesjonalnie ale ze zrozumieniem. Specjalista godny polecenia. Czasami dłuższe terminy. ~ Marzenastomatologia łabno

W dniu 25.05 odbyło się w naszym gabinecie szkolenie z pozyskiwania fibryny bogatopłytkowej (PRF) i jej przetwarzania do celów chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz medycyny estetycznej. Zastosowanie A-PRF i I-PRF zmniejsza ból i przyspiesza gojenie ran po zabiegach chirurgicznych oraz osteointegrację implantów.


stomatologia łabno

dr n. med. lek. dent. Paweł Łabno w dniu 10.05.24 ukończył w Krakowie szkolenie z wykonywania osteodensyfikacji w implantologii poprawiającej jakość kości wokół implantów oraz umożliwiających wykonanie zabiegów w przypadkach małej ilości dostępnej kości.


stomatologia łabno

The Internation Congress of Oral Implantologists
słowa klucze:
aleksandra łabno artykulator bonding chirurg chirurgia cyrkon dentysta dentysta gorlice digital smile design doktorat dsd ebd endodoncja extaro gorlice implanty komputerowe planowanie uśmiechu korony korony pełnoceramiczne leczenie kanałowe leczenie pod mikroskopem leczenie próchnicy licówki mikroskop mosty opinie paweł paweł łabno phrozen praca profilaktyka protetyka proteza protezy próchnica publikacje resekcja specjalizacja stomatolog stomatologia stomatologia mikroskopowa stomatologia łabno stomatologiałabno telemedycyna verti prep wybielanie zeiss zhermack łabno łuk twarzowy
stomatologia łabno
Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne